Glaszetter
Het Bedrijf
Wij zijn een glaszettersbedrijf met ongeveer dertien man. We zetten dagelijks glas bij mensen thuis, van nieuwe ramen tot isolatieglas, en pakken zakelijke projecten zoals winkelpuien en kantoorpanden aan. Herstelwerk na schade, zoals storm- of vandalismegevallen, doen we ook. Soms combineren we glaszetten met schilderwerk bij renovaties. We werken meestal met z’n tweeën op pad, soms met meer voor grotere klussen. Communicatie met klanten is direct: wat we doen en wanneer, helder. Onze projecten lopen uiteen van een erker bij mevrouw Jansen tot isolatieglas bij een reclamebureau of een winkelruit bij een fietsenzaak. Als glaszetter bij ons kan je lachen tot je barst.
De Baan
Wij zoeken een glaszetter die zin heeft om met ons glas te laten schitteren. Samen met Bert start je de dag in de werkplaats, glas op maat snijden en klaarzetten voor de klus. Daarna rijden we naar de klant: oud glas eruit, nieuw glas erin, netjes afwerken en afkitten. Soms bouwen we een steiger, doen timmerwerk of helpen met schilderen om alles perfect af te maken. Werken met Bert is top, al probeert hij af en toe je lunch te ruilen tegen een stuk glas. 😉 Samen zorgen we dat elke klus goed verloopt en dat het glas echt mooi oogt. Geen dag is hetzelfde: plaatsen, afwerken, steigers bouwen, kitten en kleine timmer- of schilderwerkklusjes maken het werk afwisselend.
Functie Eisen
- Je houd van je werk en geniet er van om aan het einde van de dag te zeggen ; dat heb ik gemaakt!
- Ervaring in de schilders branche of bouwsector heeft de voorkeur maar is niet direct vereist, het helpt wel (en scheelt in salaris);
- Ook leerlingen en starters worden daarom uitgenodigd om te reageren, het vak kunnen we je leren!
- Je bent fysiek fit, er zijn de nodige hulpmiddelen beschikbaar maar het werk kan fysiek zwaar zijn.
- Je bent in het bezit van een auto en mag deze ook legaal besturen😉. Geen rijbewijs? Dan kijken we of je mee kan rijden naar de klus.
- Je denkt mee; als iets niet kan horen we graag hoe het wel zou kunnen.
- Weet waarvoor gereedschap bedoeld is en gebruikt niet alles als kwast (tenzij het echt handig is)
- Je bent bekend met de basiswerkzaamheden en hebt dus niet bij elke klus Youtube nodig.
- De ‘klik’ , lange C.V.’s zegt ons niet zoveel, we zijn op zoek naar een gezellige vent of dame voor ons team.
- Je komt afspraken na, richting klanten en collega’s.
- Je komt bij ons uit de buurt (25km).
Wij Bieden
- Een direct contract bij ons of een 1econtract via SchilderMeesters.
- Werkweek van 32 tot 40+ uur, met ruimte voor extra uren als je dat wil.
- Afwisselend werk: nieuwe projecten, service en onderhoud (geen dag is hetzelfde).
- Een team met korte lijnen en een goede sfeer (we lachen, maar we werken ook).
- Een bus (als je die nodig hebt), goed gereedschap en werkkleding (geen oude spullen uit de bouwkeet).
- Opleidingen en doorgroeimogelijkheden (VCA, NEN, cursussen).
- Pensioenregeling vanaf dag één.
- Betaling wekelijks of per 4 weken (zoals jij wilt).
- Bonus: koffie die niet naar slootwater smaakt ☕😉
- Een salaris van € 2991,- (starter) tot aan € 3574,- (ervaren) per maand.
Reageren
Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij Raymon van den Akker op telefoonnummer 0341-437032. Ben je geïnteresseerd in deze functie? Dan ontvangen wij graag jouw persoonlijke gegevens, bij voorkeur per e-mail: [email protected]
Vragen of reageren