Glaszetter
Het Bedrijf
Wij zijn een glaszettersbedrijf met dertien man op de vloer. Thuis bij klanten zetten we ramen en isolatieglas, zakelijk doen we winkelpuien en kantoorgebouwen. Herstelwerk na storm- of vandaleschade hoort er ook bij. Schilderwerk nemen we mee als het past bij renovaties of kleine klussen. Op pad gaan we altijd met z’n tweeën, soms meer voor grote projecten. We communiceren helder met klanten. Onze opdrachten lopen uiteen van een erker bij mevrouw Jansen tot isolatieglas bij een reclamebureau en een winkelruit bij een fietsenzaak. Als glaszetter bij ons kan je lachen tot je barst.
De Baan
Wij zoeken een glaszetter die van aanpakken houdt. Samen met Bert start je in de werkplaats: glas snijden en klaarzetten voor de klus. Op locatie verwijderen we oud glas, plaatsen het nieuwe, werken het netjes af en kitten alles goed. Steigers bouwen, timmerwerk of schilderen hoort er ook bij, zodat elke klus strak en compleet wordt afgerond. Bert is een fijne collega, al probeert hij soms je lunch te ruilen tegen een stuk glas. 😉 Als glaszetter doe je van alles: glas plaatsen, afwerken, kitten, steigers bouwen, timmerwerk en schilderen. Geen dag is hetzelfde en je ziet het resultaat direct schitteren.
Functie Eisen
- Rijbewijs B en eigen auto (geen rijbewijs? Meereizen kan, maar je moet dan wel goed gezelschap zijn 😉).
- Je staat open voor opleidingen en ontwikkeling (we maken je liever beter dan alleen druk).
- Je woont binnen circa 25 km van ons bedrijf (reistijd is geen hobby).
- Oplossingsgericht: als iets niet werkt, kom je met een ander idee.
- Je bent klantgericht en communiceert duidelijk, ook als de klant “even snel” zegt.
- Basiskennis van schilderwerk of timmerwerk.
- Technisch inzicht en weten welk gereedschap waarvoor is (niet alles als kwast gebruiken).
- Je bent fysiek fit en hebt geen moeite met stoffig werk (het hoort erbij).
- Je bent een teamspeler, maar kunt ook zelfstandig knallen.
Wij Bieden
- Een direct contract bij ons of een 1econtract via SchilderMeesters.
- Opleidingen en doorgroeimogelijkheden (VCA, NEN, cursussen).
- Een bus (als je die nodig hebt), goed gereedschap en werkkleding (geen oude spullen uit de bouwkeet).
- Een team met korte lijnen en een goede sfeer (we lachen, maar we werken ook).
- Afwisselend werk: nieuwe projecten, service en onderhoud (geen dag is hetzelfde).
- Werkweek van 32 tot 40+ uur, met ruimte voor extra uren als je dat wil.
- Pensioenregeling vanaf dag één.
- Betaling wekelijks of per 4 weken (zoals jij wilt).
- Bonus: koffie die niet naar slootwater smaakt ☕😉
- Een salaris van € 2899,- (starter) tot aan € 3611,- (ervaren) per maand.
Reageren
Meer informatie over deze vacature is te verkrijgen bij Jim de Beer op telefoonnummer 0341-437032. Ben je geïnteresseerd in deze functie? Dan ontvangen wij graag jouw persoonlijke gegevens, bij voorkeur per e-mail: [email protected]
Vragen of reageren